Kontakt

EL-SIGMA Sp. z o.o.

NIP: 9462483084 / REGON: 060101007 / KRS: 0000248442 / Kapitał zakładowy: 530 400,00 PLN
Telefon

+48 32 733 61 61

E-mail

biuro@elsigma.pl

Lokalizacja

ul. Dąbrówki 16, 40-081 Katowice

Asystent ds. Biura i Administracji

Anna Orzeł

Telefon: 797 728 716
E-mail: administracja@elsigma.pl

Menedżer ds. Handlowych

Piotr Kisiel

Telefon: 797 727 883
E-mail: piotr.kisiel@elsigma.pl
Specjalista ds. Handlu i Rozwoju

Mateusz Krupa

Telefon: 797 727 882
E-mail: mateusz.krupa@elsigma.pl
Młodszy Specjalista ds. Rozliczeń Handlowych

Adam Chmielarski

Telefon: 607 407 743
E-mail: rozliczenia@elsigma.pl
Specjalista ds. Wsparcia Procesów Handlowych

Monika Kopczyńska

Telefon: 797 727 396
E-mail: monika.kopczynska@elsigma.pl
Księgowa

Marta Gołygowska

Telefon: 512 896 293
E-mail: ksiegowosc@elsigma.pl
Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Iwona Ticman

Telefon: 607 408 843
E-mail: iwona.ticman@elsigma.pl
Specjalista ds. Finansowo-Księgowych

Weronika Danił

Telefon: 797 727 364
E-mail: weronika.danil@elsigma.pl
Dyrektor Administracyjny

Jolanta Tomsia

Telefon: 517 848 818
E-mail: jolanta.tomsia@elsigma.pl
Asystent ds. Biura i Administracji

Anna Orzeł

Telefon: 797 728 716
E-mail: administracja@elsigma.pl

Administrator systemu ERP

Dawid Grabowski

Telefon: 797 721 994
E-mail: dawid.grabowski@elsigma.pl
Prezes Zarządu

Damian Hegenbarth

E-mail: zarzad@elsigma.pl

Przewodniczący Rady Nadzorczej

Zbigniew Fraś

E-mail: zbigniew.fras@elsigma.pl

V-ce Przewodniczący Rady Nadzorczej

Mariusz Migatulski

E-mail: mariusz.migatulski@elsigma.pl

Sekretarz Rady Nadzorczej

Marian Budny

E-mail: marian.budny@elsigma.pl

Członek Rady Nadzorczej

Sławomir Wachta

E-mail: slawomir.wachta@elsigma.pl

Członek Rady Nadzorczej

Paweł Król

E-mail: pawel.krol@elsigma.pl

Formularz kontaktowy

Zadzwoń do nas, napisz maila lub ustal termin spotkania, aby odwiedzić nas osobiście w biurze.
Odpowiemy na wszelkie zapytania tak szybko, jak to będzie możliwe.

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy

Formularz kontaktowy